Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Instrumente bukurie

Hc61643144c5e451ca26852a28fd903e1t
H9986e3d9b68f4facb36a17015ec3dea9S
Hc23d9b7e670e46a8b5b6644265715a44R
Hc61643144c5e451ca26852a28fd903e1t
Testues i lëkurës
Testues i lëkurës
Testues i lëkurës
Testues i lëkurës

Testues i lëkurës

hetim
Përshkrim

Teknologjia e rezistencës biologjike për të zbuluar me saktësi vlerën shëndetësore të lëkurës: e bardhë e përkohshme + lagështi + naive + elasticitet)
Teknologjia e impulsit biologjik të trupit të njeriut, sonda induktive
Bëni mirëmbajtjen e duhur sipas gjendjes së lëkurës
Njihni lëkurën tuaj, duke ruajtur një ekuilibër të ujit dhe vajit

2-1

2-1. Ueb 副本

2-2. Ueb 副本

2-3. Ueb 副本

2-4. Ueb 副本

2-5. Ueb 副本

2-7. Ueb 副本

specifikimet
Materis:ABS
Power:DC3V
Fuqi e vlerësuar:0.3W
Size:123 * 27 * 17mm
Pesha:0.12kg
paketimi: 48 copë / kuti
hetim
Faqet Product