Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Seri e lëkurës së bukurisë

4
20210305110535
20210305110542
20210305110547
Pajisja e terapisë me fotone të nxehtë dhe të ftohtë
Pajisja e terapisë me fotone të nxehtë dhe të ftohtë
Pajisja e terapisë me fotone të nxehtë dhe të ftohtë
Pajisja e terapisë me fotone të nxehtë dhe të ftohtë

Pajisja e terapisë me fotone të nxehtë dhe të ftohtë

hetim
Përshkrim

Masazh i ngrohtë: Përdorni një temperaturë konstante prej 42 ° C për të hapur poret, për të nxitur qarkullimin e gjakut, për të përshpejtuar metabolizmin dhe për të eleminuar toksinat.
Masazh i ftohtë dhe i ngrohtë: Përdorni një temperaturë konstante prej 10 ° C për të tkurrur menjëherë poret, për të bllokuar lagështinë e lëkurës dhe për të eleminuar fryrjen e fytyrës në mëngjes.
Masazh me dridhje: Stimuloni në mënyrë efektive lëkurën dhe e bëni atë elastike.
Kujdesi për dritën e kuqe LED: depërtojnë thellë në pjesën e poshtme të lëkurës, përmirësojnë qarkullimin e gjakut, nxisin metabolizmin e lëkurës, stimulojnë faktorin e rritjes së fibroblasteve dhe rigjenerimin e kolagjenit, detoksifikojnë dhe ushqejnë lëkurën, përmirësojnë pigmentimin e njollave dhe rikthejnë elasticitetin e lëkurës.
Kujdesi për dritën blu LED: sterilizimi dhe anti-inflamator, zvogëlojnë numrin e baktereve acid në puçrra, lehtësojnë baticën e kuqe të fytyrës, përmirësojnë lëkurën e akneve.

specifikimet
materialABS + çelik inox
Ngjyra e bardhë
Madhësia produkt (njësi:mm )163 * 53 * 45mm
Pesha / copa e produktit133g
Madhësia e kutisë (njësia: mm)120 * 210 * 57mm
Pesha (kuti + produkt)368g
paketëkuti + flluskë + manual përdorimi
Sasia / kuti kartoni30PCS
Madhësia e kartonit (njësia: mm)43.8 37.8 * * 30.5CM
CBM0.037
NW / GWNW: 11 kg GW
MoqJo moq
Data e dorëzimit të fabrikës 7-14days
Furnizimi me energji elektrike (Koha e karikimit, voltazhi, koha e përdorimit)USB kabllo
Vendi i origjinësKinë
Emri i markesBukuroshja e Peshkatarit
Kushtet e pagesësT / T, LC
Furnizimi Aftësia10000 copë në muaj
hetim