Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Seri e lëkurës së bukurisë

1
10
IMG_9351
Spërkatës i importit të ushqimit 5D EMS
Spërkatës i importit të ushqimit 5D EMS
Spërkatës i importit të ushqimit 5D EMS

Spërkatës i importit të ushqimit 5D EMS

hetim
Përshkrim

Koka e prodhimit të mikrokrymës EMS të veshur me argjend: ndihmon komoditetin e lëkurës, qëndrueshmërinë miqësore me lëkurën, kujdesin e butë të lëkurës
EMS: rryma elektrike kalon nëpër pulsin elektrik, i shtyn muskujt të bëjnë lëvizje pasive dhe të merren me edemën
Lloji i dytë i bukurisë: ngrini një bukuri të sigurt
Bukuria e lëkurës LED:
Bukuria e vitalitetit të burimit të dritës së kuqe
Sterilizimi dhe qetësimi i dritës blu
Drita jeshile qetëson lëkurën e thatë, hidraton dhe hidraton
Lloji i muskujve të bukurisë 4: rimbushja e ujit të thellë, mund të spërkasë qumësht, çaj dhe toner.

2

3

4 副本

5 副本

6

7

8

920210303155920 副本

15. webp

18. webp

specifikimet
pesha e produktit:311g
madhësia e paketës:* 14 14 * 5cm
paketim:60 copë / kuti
hetim