Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Seri e lëkurës së bukurisë

Hbfebf4b832324b09930aca71a1c039350
2-11.webp
IMG_1718
IMG_1721
Importi i fytyrës Pajisja LED EMS
Importi i fytyrës Pajisja LED EMS
Importi i fytyrës Pajisja LED EMS
Importi i fytyrës Pajisja LED EMS

Importi i fytyrës Pajisja LED EMS

hetim
Përshkrim

8 integrimi i teknologjisë: super impuls me energji të lartë, frekuencë radio me frekuencë të lartë, impuls elektrik me ndërprerje, mikro valë inteligjente, dritë e kuqe, blu dhe jeshile, dridhje VR
3 mënyra: Modaliteti i lëkurës së lëkurës MFIP (impuls elektrik me ndërprerje në mikrokrymën inteligjente me frekuencë të lartë), modaliteti i importit UP, modaliteti i ngritjes EMS
LED: Veçoni tre mënyra të dritës, dritë të integruar, dridhje të integruar të dritës.

2-6

2-7. Ueb 副本

2-10. Ueb 副本

2-19. Ueb 副本

H1863d633be844c0f9763927d30ab584aS 副本

specifikimet
Vlerësuarat aktuale:Dalja 100-250mA
frekuenca:80kHz
Gjatësia e valës LED:Blu 415 / Jeshile 530 / Kuq 620 (+ - 10 nm) 
Size:186 * 51 * 50mm Pesha 160g
paketim:60 copë / kuti
hetim