Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Seri e lëkurës së bukurisë

主 图 5
0e2451d0985f42fe479e4a8630fdfa9
8d4ee9a4f2576e519e173736c544f96
微 信 图片 _20190820151338
Pajisja LED e bukurisë me tre ngjyra
Pajisja LED e bukurisë me tre ngjyra
Pajisja LED e bukurisë me tre ngjyra
Pajisja LED e bukurisë me tre ngjyra

Pajisja LED e bukurisë me tre ngjyra

hetim
Përshkrim

Ndriçim i butë i lëkurës, i bardhë, i rrudhave, anti-plakje, përmirësues, i errët, i zbehur, i njolla, spektri i dritës trengjyrëshe drita e palosshme (në NASA, terapia me dritë LED përdoret në kujdesin shëndetësor të astronautëve dhe përdoret gjerësisht në pajisje të ndryshme mjekësore)
Drita e kuqe:] 640-650nm zbeh pigmentet
Drita blu: puçrrat e kontrollit të vajit 445-450nm
Dritë portokalli: 600-610nm lëkurë e butë dhe e butë

8

7

6

4


5

3

11

10

specifikimet
madhësia e paketës:* 21.3 16.2 * 13cm
madhësia e kartonit:* 62 44.5 * 37.5cm
pesha e produktit:0.37kg
pesha e kartonit:7.5kg
paketim:
20 copë / kuti
hetim