Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Seri e lëkurës së bukurisë

1
2
1-1
1-2
Pajisja e bukurisë me radiofrekuencë të dritës së kuqe
Pajisja e bukurisë me radiofrekuencë të dritës së kuqe
Pajisja e bukurisë me radiofrekuencë të dritës së kuqe
Pajisja e bukurisë me radiofrekuencë të dritës së kuqe

Pajisja e bukurisë me radiofrekuencë të dritës së kuqe

hetim
Përshkrim

Product Feature
1. Efikasiteti: lëkura e fortë, lehtësimi i rrudhave, lehtësimi i strukturës së lëkurës, rikthimi i elasticitetit, i përshtatshëm për përdoruesit e të gjitha moshave.
2. Radio frekuenca bipolare e përqendruar, 4 mm thellë në lëkurë, tre koka radio frekuence metali. Ka gjithsej 3 ingranazhe, të ndara në fund të ulët, fund të mesëm dhe fund të lartë. Ju mund të rregulloni manualisht ingranazhin përkatës sipas aftësisë mbajtëse të lëkurës suaj.
3. 635nm funksion i rrezatimit të dritës së kuqe të energjisë, duke ngrohur dermat, stimulojnë përhapjen e kolagjenit. Kombinuar me radio frekuencën RF, ajo ngroh plotësisht shtresën e poshtme të lëkurës në 52 ~ 55 gradë dhe forcon lëkurën e thellë.
4. Funksioni i daljes së dritës që ndien kontaktin me lëkurën. Kur dy ose tre nga tre kokat e frekuencave të radios prekin lëkurën në të njëjtën kohë, drita e kuqe do të ndizet automatikisht dhe pasi të largohet nga lëkura, drita e kuqe do të fiket automatikisht.
5. Funksioni inteligjent i kontrollit të temperaturës, monitorimi i temperaturës së lëkurës për të parandaluar djegiet, vendosni temperaturën kritike të lëkurës në 42 ~ 43, kur temperatura është shumë e lartë, instrumenti automatikisht do të ndalojë ngrohjen dhe instrumenti mund të punojë përsëri bie temperatura. (Kur temperatura epidermale është 43 gradë, temperatura e dermës mund të arrijë 50 gradë ose më shumë)
6. Diapazoni i zbatueshëm: balli, faqet, mjekra, buza e sipërme, qafa, hunda, faqet, dekreti dhe zona e syve. · Drita e kuqe: rregulloni lëkurën dhe rrisni elasticitetin
· Radiofrekuenca RF: përmirësoni qëndrueshmërinë, zvogëloni vijat e imëta dhe përmirësoni fryrjen
· 43 ℃, bllokoni lëkurën e re
· 3 nivele rregullimi, të përshtatshme për një larmi të llojeve të lëkurës
· Kujdesi për zonën, gjithçka

specifikimet
materialABS + PC + metalik
Ngjyra e bardhë
Madhësia produkt (njësi:mm )167 * 45 * 43mm
Pesha / copa e produktit130g
Madhësia e kutisë (njësia: mm)220 * 140 * 43mm
Pesha (kuti + produkt)620g
paketëkuti + flluskë + manual përdorimi
Moq1k-5k
Data e dorëzimit të fabrikës Ditë 35
Furnizimi me energji elektrike (Koha e karikimit, voltazhi, koha e përdorimit)koha tarifimit:4H       përdor kohën:> 2H     voltazhi : DC3.7V USB  kabllo 
Vendi i origjinësKinë
Emri i markesBukuroshja e Peshkatarit
Kushtet e pagesësT / T, LC
Furnizimi Aftësia10000 copë në muaj
hetim