Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Seri e lëkurës së bukurisë

6
8
7
_20210305140526
Pajisja e bukurisë RF
Pajisja e bukurisë RF
Pajisja e bukurisë RF
Pajisja e bukurisë RF

Pajisja e bukurisë RF

hetim
Përshkrim

RF + EMS1.1MHZ vibron dhe ngroh molekulat e indeve të lëkurës, aktivizon indet e lëkurës, e mban lëkurën më të butë dhe të butë për një kohë të gjatë, ndihmon lëkurën t’i rezistojë plakjes, përmirëson rrudhat e ballit, vijat e imëta, linjat e horoskopit, linjat e nofullës dhe rrudha të tjera, Forconi elasticitetin e lëkurës dhe zvogëloni rrathët e errët.

specifikimet
materialABS
Ngjyra e bardhë
Madhësia produkt (njësi:mm )143 * 46 * 59mm
Pesha / copa e produktit124g
Madhësia e kutisë (njësia: mm)147 * 69 * 179mm
Pesha (kuti + produkt)456g
paketëkuti + flluskë + manual përdorimi
Sasia / kuti kartoni30
Madhësia e kartonit (njësia: mm)46 * 37.6.36.3CM
CBM0.063
NW / GWNW: 13.7KG GW
Moqpa moq
Data e dorëzimit të fabrikës 7-14days
Furnizimi me energji elektrike (Koha e karikimit, voltazhi, koha e përdorimit)Fuqia: DC 5V 3A
Vendi i origjinësKinë
Emri i markesBukuroshja e Peshkatarit
Kushtet e pagesësT / T, LC
Furnizimi Aftësia10000 copë në muaj
hetim