Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Seri e lëkurës së bukurisë

IMG_1826
IMG_1828
IMG_9768
IMG_1839
Pajisja e Bukurisë së Ngrohjes RF
Pajisja e Bukurisë së Ngrohjes RF
Pajisja e Bukurisë së Ngrohjes RF
Pajisja e Bukurisë së Ngrohjes RF

Pajisja e Bukurisë së Ngrohjes RF

hetim
Përshkrim

Përmirësoni 6 probleme: pastrimin e thellë, përmirësimin e prodhimit të vajit, importimin e ushqimit, përmirësimin e pikave të zeza, shtrëngimin e poreve, lëkurën e butë dhe ndriçuese.
Dridhja tejzanor hap poret, zgjon lëkurën nga fundi i muskujve, prish spinën e poreve, eksporton papastërtitë.
Aparati i bukurisë së jonit pozitiv dhe negativ , miraton parimin e transformimit të jonit pozitiv dhe negativ dhe teknologjisë së rrezeve infra të kuqe, zgjeron poret përmes rrezeve infra të kuqe, joni negativ thith papastërtitë si vaji, pluhuri në ajrin e ndotur, mbetjet kozmetike etj. Jonet pozitive depërtojnë në lëkurë të thellë dhe kombinoni lëndët ushqyese me qelizat e thella të lëkurës.

2-1

2-2. Ueb 副本

2-3. Ueb 副本

2-4. Ueb 副本

2-5. Ueb 副本

2-6. Ueb 副本

2-7. Ueb 副本

2-8. Ueb 副本

2-9. Ueb 副本

2-10. Ueb 副本

2-11. Ueb 副本

2-12. Ueb 副本

2-13. Ueb 副本

2-15. Ueb 副本

2-16. Ueb 副本

specifikimet
Tensioni i ngarkimit:                                          5V                   
Fuqi e vlerësuar:                                               2.5W                    
Parametri i baterisë:                        3.7V / 500mAh       
Koha e tarifimit:                                    3HR Bare 45 * 48 * 151mm 285g Kuti me ngjyra: 18 * 10.5 * 6cm                
Pesha e paketimit:                                    14kg              
Paketimi:   50 copë / kuti
hetim