Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Seri e lëkurës së bukurisë

H8c4e534017364ae78fa5c1230282bf08L
He0859047bc784226869def6c872e3eebY
IMG_1568
IMG_1569
Ngrohja e pajisjes së fytyrës LED
Ngrohja e pajisjes së fytyrës LED
Ngrohja e pajisjes së fytyrës LED
Ngrohja e pajisjes së fytyrës LED

Ngrohja e pajisjes së fytyrës LED

hetim
Përshkrim

Kombinimi i 8 teknologjive: pastrim i thellë, ushqyes i thellë, dridhje me frekuencë të lartë, import dhe eksport i joneve pozitive dhe negative, lëkurë zbutëse e dritës së kuqe, dritë blu për të hequr aknet.
Terapia e dritës së kuqe e bukurisë mjekësore: vala e dritës së kuqe shumë e përqendruar mund të depërtojë në mënyrë efektive në lëkurë, të arrijë pjesën e poshtme të lëkurës, të rinovojë aktivitetin e kolagjenit dhe të përmirësojë mpirjen

2-1

2-2. Ueb 副本

2-3. Ueb 副本

2-4. Ueb 副本

2-5. Ueb 副本

2-6. Ueb 副本

2-7. Ueb 副本

2-9. Ueb 副本

2-10. Ueb 副本

123

124

125

126

128

129

130

131

132

specifikimet
Ngjyra:    Argjend i bardhë, ari i bardhë   
Tensioni i ngarkimit:                  5V                   
Fuqi e vlerësuar:                   2.5W                     
Koha e tarifimit:               3hr                     
Madhësia Produkt: 45 * 55 * 151mm  
Pesha e produktit:                      285g                          
Madhësia e paketës:      * 18 10.5 * 6cm             
Pesha e kartonit:              14kg                   
Paketimi:50 copë / kuti
hetim