Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Hollim i trupit dhe pajisje për formësimin e fytyrës

_20210305093436
_20210305093446
Vendosja e dobësimit të trupit 3 në 1 EMS
Vendosja e dobësimit të trupit 3 në 1 EMS

Vendosja e dobësimit të trupit 3 në 1 EMS

hetim
Përshkrim

1. Përdorni Ultrasonic Sonic (ultratinguj) për të aktivizuar indin qelizor, për të nxitur qarkullimin beninj të gjakut dhe limfës, për të stimuluar lëkurën dhe për të rritur lëvizjen e sekretimit brenda lëkurës. Filloni kujdesin nga shtresa e thellë nënlëkurore. Mund të përmirësojë ndjeshëm rrudhat, njollat, aknet, rënien dhe probleme të tjera të lëkurës.
 2. EMS me frekuencë të ulët: simulimi i çekiçit njerëzor, masazh, brumosje, akupunkturë dhe shtrëngim, duke përdorur masazh mikro-aktual. Në këtë mënyrë, rrezja aktuale stimulon muskujt për t'i bërë ata të lëvizin pasivisht. Ushtrimet e muskujve do të konsumojnë yndyrë, sheqer dhe karbohidrate në indet përreth. Gjatë ushtrimeve normale, muskujt konsumojnë rreth 60-70 xhul energji në sekondë, por muskujt që ushtrojnë në frekuenca të larta mund të arrijnë 3000-4000 joules në sekondë, në mënyrë që të arrihet efekti i dobësimit.
3. Rrezet infra të kuqe të largët: Paketa e fibrave të karbonit rreth sondës lëshon dritë infra të kuqe me bandë valore 12 mikronë, e cila mund të depërtojë thellë në lëkurë, të përshpejtojë qarkullimin e gjakut, të përmirësojë vitalitetin e lëkurës, të aktivizojë qelizat dhe të forcojë metabolizmin.

17

specifikimet
materialSondë prej çeliku inox ABS + 304
Ngjyra e bardhë
Madhësia produkt (njësi:mm )195 * 80 * 54mm 
Pesha / copa e produktit181g
Madhësia e kutisë (njësia: mm)160 * 67 * 220mm
Pesha (kuti + produkt)421.2g
paketëkuti + flluskë + manual përdorimi Aksesorë Fletë elektrodash * 4, tel elektrodash * 1
Sasia / kuti kartoni30PCS
Madhësia e kartonit (njësia: mm)50 46 * * 35.7CM
CBM0.082
NW / GWNW: 12.6kg
GW: 13.45 kg
Moqpa moq
Data e dorëzimit të fabrikës 7-14days
Furnizimi me energji elektrike (Koha e karikimit, voltazhi, koha e përdorimit)Fuqia: DC I5V 500mA
Vendi i origjinësKinë
Emri i markesBukuroshja e Peshkatarit
Kushtet e pagesësT / T, LC
Furnizimi Aftësia10000 copë në muaj
hetim