Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Hollim i trupit dhe pajisje për formësimin e fytyrës

棒
主 图 7
3 (1)
主 图 6
Pajisje elektrike për ngritjen e trupit në tërësi në formë V
Pajisje elektrike për ngritjen e trupit në tërësi në formë V
Pajisje elektrike për ngritjen e trupit në tërësi në formë V
Pajisje elektrike për ngritjen e trupit në tërësi në formë V

Pajisje elektrike për ngritjen e trupit në tërësi në formë V

hetim
Përshkrim

Teknologjia e përcjelljes së mikrokrymës me frekuencë të ulët: zgjoni lëkurën pa ndjesi Imitoni masazhin e duarve
Elektromiografia ushqen - Lehtëson muskujt -V linjat e dritës së fytyrës - Ngritja dhe shtrëngimi
Burimi i lëkurës është rënia e shtresës muskulore dhe mikro rryma depërton në pjesën e poshtme të muskulit për të zgjuar lëkurën
(Vendoseni në fytyrë, shpatulla, krahë, këmbë, qafë, hundë) Jetëgjatësi ekstra e gjatë e baterisë kompakte dhe e përshtatshme

棒 详情 3_02

棒 详情 3_03

棒 详情 3_04

棒 详情 3_05

棒 详情 3_06

棒 详情 3_07

棒 详情 3_08

棒 详情 3_09

棒 详情 3_10

棒 详情 3_11

棒 详情 3_12

棒 详情 3_13

棒 详情 3_14

棒 详情 3_15

棒 详情 3_16

棒 详情 3_17

棒 详情 3_18

specifikimet
"Tensioni i vlerësuar0.02W 
Pesha:
95.3g
Size:
178 * 39 * 17mm 
Kapaciteti i baterisë180mAh
paketim:
40 copë / kuti "
hetim