Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Hollim i trupit dhe pajisje për formësimin e fytyrës

2-5
Uf42e6d968e874ebdbfd29258183a67513
IMG_9349
U0d1908d84e034183b683a07c8ececc10x
Masazhues për ngrohjen e dridhjeve në formësimin e fytyrës
Masazhues për ngrohjen e dridhjeve në formësimin e fytyrës
Masazhues për ngrohjen e dridhjeve në formësimin e fytyrës
Masazhues për ngrohjen e dridhjeve në formësimin e fytyrës

Masazhues për ngrohjen e dridhjeve në formësimin e fytyrës

hetim
Përshkrim

Shkelja e Teknologjisë është një nga Urtësitë e lashta të Kinës. Përmirëson qarkullimin e gjakut të njeriut dhe promovon metabolizmin e trupit duke përdorur masazhe masive. Lëkura relaksuese nga brenda dhe nga jashtë.
Masazh: Shtrihet me lëkurë
Scrapping: Rregullon qarkullimin e gjakut
Ngrohje e ngrohtë 45 gradë celsius
Importimi i jonit: promovon thithjen e produkteve të kujdesit për lëkurën
Dizajni Bionik: I përshtatet kurbës së fytyrës
Dy mënyra funksionale: Dridhja e zgjuar e prekjes

 2-1

2-2

2-3

2-4

2-5

2-12. Ueb 副本

2-14. Ueb 副本

specifikimet
materiali:ABS
Size:* 9.6 9.6 * 2.1cm
Pesha:77.5g
Paketimi:20 copë / bo
hetim