Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Hollim i trupit dhe pajisje për formësimin e fytyrës

Hfc8e785310aa4089aff7644ae1060623p
H41264060684c49d89079e842fba86620M
IMG_1852
IMG_9431
Ngritësi i Qafës së Vibrimit LED
Ngritësi i Qafës së Vibrimit LED
Ngritësi i Qafës së Vibrimit LED
Ngritësi i Qafës së Vibrimit LED

Ngritësi i Qafës së Vibrimit LED

hetim
Përshkrim

LEDLight : Reziston në plakjen e qafës dhe lëkurën e lirë.
Aparati i bukurisë së jonit pozitiv dhe negativ , miraton parimin e transformimit të jonit pozitiv dhe negativ dhe teknologjisë së rrezeve infra të kuqe, zgjeron poret përmes rrezeve infra të kuqe, joni negativ thith papastërtitë si vaji, pluhuri në ajrin e ndotur, mbetjet kozmetike etj. Jonet pozitive depërtojnë në lëkurë të thellë dhe kombinoni lëndët ushqyese me qelizat e thella të lëkurës.
Valë drite energjie trikromatike - rrjedh nga rezultatet e hulumtimit të NASA-s: Hulumtimi i NASA-s tregon se plumba me gjatësi vale të ndryshme kanë efekte të ndryshme fototerapeutike në trupin e njeriut, mund të nxisë prodhimin e kolagjenit dhe të zvogëlojë vijat e hollë të fytyrës. Valë tejzanor: 7000 herë / min. Rrethon dhe përshtatet me lëkurën në 160 gradë.

2-1. Ueb 副本


2-2

2-3

2-4

2-3. Ueb 副本

2-4. Ueb 副本

2-7. Ueb 副本

2-9. Ueb 副本

2-10. Ueb 副本

specifikimet
Madhësia Produkt:89 * 47 * 120mm  
Pesha:265g
Madhësia e paketës:16.5 * 13.5cm
Paketimi:40 copë / kuti
hetim