Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Hollim i trupit dhe pajisje për formësimin e fytyrës

4
12
8
11
Masazhues për Hollimin Mini Roller 3D
Masazhues për Hollimin Mini Roller 3D
Masazhues për Hollimin Mini Roller 3D
Masazhues për Hollimin Mini Roller 3D

Masazhues për Hollimin Mini Roller 3D

hetim
Përshkrim

1. Sipërfaqja e diamantit të rulit është prerja e nivelit të diamantit dhe një dizajn unik 3D "v" për t'iu përshtatur të gjithë trupit për të ngritur kurbën kompakte
2. Përdorimi i rulit të kullimit të dyfishtë, teknikave komplekse të brumit të masazhuar të masazhuar të masazhit, në mënyrë që të kënaqeni.
3. masazh në nivelin e spa përvojë të rehatshme.
përmes rolit të mikrovalës metalike në muskuj, rrisin elasticitetin, aktivitetin e lëkurës, nxisin qarkullimin e gjakut, zvogëlojnë rrudhat e fytyrës, njollat ​​dhe rivendosin shkëlqimin e lëkurës.

specifikimet
materialABS + galvanizim
Ngjyra Ngjyrë argjendi
Madhësia produkt (njësi:mm )100 54 * * 38MM
Pesha / copa e produktit145g
Madhësia e kutisë (njësia: mm)182 * 82 * 46mm         
Pesha (kuti + produkt)256g
paketëkuti + sfungjer + manual përdorimi
Sasia / kuti kartoni50pcs
Madhësia e kartonit (njësia: mm)42 37.5 * * 24.5CM  
CBM0.039
NW / GWNW   GW: 19 kg
Moq100    500    1000   
Data e dorëzimit të fabrikës 35days
Vendi i origjinësKinë
Emri i markesBukuroshja e Peshkatarit
Kushtet e pagesësT / T, LC
Furnizimi Aftësia10000 copë në muaj
hetim