Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Hollim i trupit dhe pajisje për formësimin e fytyrës

20210304165854
4
10
304164848
Kavitacion Portabël RF për Hollim
Kavitacion Portabël RF për Hollim
Kavitacion Portabël RF për Hollim
Kavitacion Portabël RF për Hollim

Kavitacion Portabël RF për Hollim

hetim
Përshkrim

1. Funksioni i udhëhequr: Dritë e kuqe me 625nm
8 LED aktivizojnë qelizat, nxisin përhapjen e kolagjenit, heqin rrudhat dhe qeset e syve
2. Funksioni i frekuencës së radios RF: Këshilla përçuese e metaleve trekëndësh rrezaton valë radio prej vibrimeve 500 KHz për sekondë, kjo dridhje me frekuencë të lartë do të gjenerojë energji termike për të zvogëluar kolagjenin dhe për të arritur efektin e shtrëngimit të lëkurës, përmirësimin dhe rikombinimin sa më shumë që kalon koha
3. Argëtim tejzanor CV: ata dridhje fizike me 330KHz, bëjnë që çdo pjesë e trupit të dridhet dhe masazhojë qelizat e lëkurës. Promovimi i qarkullimit të gjakut, përmirësimi i të ushqyerit të indeve të lëkurës, gjithashtu e mban lëkurën rozë dhe elastike. Ultrasoniku mund të shkatërrojë masën dhjamore dhe bëjnë detoks limfatik.

43

20210304165607

20210304165603

specifikimet
materialSondë prej çeliku inox ABS + 304
Ngjyra Si foto
Madhësia produkt (njësi:mm )114 90 * * 106CM
Pesha / copa e produktit339.3g
Madhësia e kutisë (njësia: mm)195 15 * * 102CM
Pesha (kuti + produkt)603.6g
paketëkuti + flluskë + manual përdorimi

Sasia / kuti kartoni20PCS
Madhësia e kartonit (njësia: mm)54 41 * * 31.8CM
CBM0.07
NW / GWNW: 12.07kg
GW: 13.27 kg
Moqpa moq
Data e dorëzimit të fabrikës 7-14days
Furnizimi me energji elektrike (Koha e karikimit, voltazhi, koha e përdorimit)Fuqia: 10.5V, 0.4A
Vendi i origjinësKinë
Emri i markesBukuroshja e Peshkatarit
Kushtet e pagesësT / T, LC
Furnizimi Aftësia10000 copë në muaj
hetim