Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Hollim i trupit dhe pajisje për formësimin e fytyrës

35
37
36
33
Pajisja e hollimit të trupit me ultratinguj RF
Pajisja e hollimit të trupit me ultratinguj RF
Pajisja e hollimit të trupit me ultratinguj RF
Pajisja e hollimit të trupit me ultratinguj RF

Pajisja e hollimit të trupit me ultratinguj RF

hetim
Përshkrim

1. 300,000 herë në sekondë të dridhjeve tejzanor me frekuencë të lartë, menjëherë zgjoni qelizat e muskujve në pjesën e poshtme, përmirësoni metabolizmin e qelizave, promovoni dekompozimin e masës dhjamore dhe pastroni nyjet limfatike.
2. Funksioni i fuqishëm i frekuencës së radios RF vepron në shtresën e dermës të lëkurës për të shkaktuar një efekt të nxehtësisë së lartë, i cili më pas rrit djegien e dhjamit.
3. Drita e kuqe e energjisë me një gjatësi vale 625nm ka karakteristikat e pastërtisë së lartë, energjisë së fortë të dritës dhe dendësisë së njëtrajtshme të energjisë, e cila aktivizon qelizat e lëkurës dhe nxit metabolizmin e qelizave.
4. Dridhjet mekanike tkurren fijet e kolagjenit, përshpejtojnë dekompozimin e dhjamit dhe zvogëlojnë në mënyrë efektive dhjamin kokëfortë.
5. Koka unike e masazhit të aliazhit të zinkut, prekja e shkëlqyeshme, e pajisur me ekran inteligjent me definicion të lartë LED, modaliteti i thjeshtë dhe i lehtë për t’u përdorur.
6. Miratimi i konceptit të humanizuar të dizajnit, struktura e saktë e brendshme dhe pamja perfekte e luksit të lehtë, sjellin përvojën përfundimtare të formësimit të trupit.
7. Karikimi USB, i qëndrueshëm, më shumë kursim i energjisë dhe miqësor me mjedisin.

specifikimet
materialABS dhe aliazh zinku
Ngjyra Bardhë & rozë & shampanjë e artë
Madhësia produkt (njësi:mm )90 * 90 * 110    
Pesha / copa e produktit296g 
Madhësia e kutisë (njësia: mm)200 * 150 * 104   
Pesha (kuti + produkt)660g   
paketëKuti + lesh margaritar + manual përdorimi
Sasia / kuti kartoni10pcs
Madhësia e kartonit (njësia: mm)535 * 315 * 221
CBM0.037
NW / GWNW: 6.5 kg GW: 7.5 kg          
Moq300 1000     3000     5000
Data e dorëzimit të fabrikës Ditë 35
Furnizimi me energji elektrike (Koha e karikimit, voltazhi, koha e përdorimit)koha tarifimit:2.5H          përdor kohën:> 1H        Plug: Standardi Kombëtar, Standardi Evropian, Standardi Amerikan, Standardi Britanik Zhurma maksimale<65DB USB  kabllo 
Vendi i origjinësKinë
Emri i markesBukuroshja e Peshkatarit
CertifikimNumri i patentës:201430294521.3
Kushtet e pagesësT / T, LC
Furnizimi Aftësia10000 copë në muaj
hetim