Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Seri prerëse veshësh, hundësh dhe flokësh

2
5
9
8
Prerëse flokësh për veshë dhe hundë
Prerëse flokësh për veshë dhe hundë
Prerëse flokësh për veshë dhe hundë
Prerëse flokësh për veshë dhe hundë

Prerëse flokësh për veshë dhe hundë

hetim
Përshkrim

Product Feature

1. Sigurt: koka e prerjes rrotulluese e sigurt dhe tre-dimensionale e integruar 360 °, mos tërheqja e qimeve të hundës, mos dëmtimi i zgavrës së hundës
2. I shpejtë dhe i fortë: rrotullimi me shpejtësi të lartë i kokës prerëse, kapni plotësisht dhe rruani me saktësi flokët e tepërt
3. Dizajn i heshtur: decibel me zhurmë të ulët, shijoni një përvojë të rehatshme të krasitjes në qetësi
4. Shumëfunksionale
Shkurtoni flokët e hundës, flokët e veshit, vetullat dhe krijoni mjekër të personalizuar
5. Koka e prerjes që lahet
Koka e prerësit prej çeliku të pandryshkshëm, e lëvizshme dhe e lahet, e përshtatshme dhe e shëndetshme
6. Kursim i lartë efikas dhe i energjisë
konsum i ulët i energjisë, një bateri e thatë mund të përdoret në rrethana normale për disa muaj
7. Pesha e lehtë dhe e lëvizshme
Stylish & portabël dhe kurseni hapësirë

4

3

7

specifikimet
materialABS
Ngjyra e zezë
Madhësia produkt(njësi:mm )127 * 26.9 * 25.9mm
Pesha / copa e produktit41g
Madhësia e kutisë
(njësia: mm)
168 * 50 * 30mm
Pesha (kuti + produkt)68g
paketëkuti + flluskë + manual përdorimi   
aksesorëfurçë pastrimi
Moq1k-5k
Data e dorëzimit të fabrikës Ditë 35
Furnizimi me energji elektrike (Koha e karikimit, voltazhi, koha e përdorimit)Bateri AA
Vendi i origjinësKinë
Emri i markesBukuroshja e Peshkatarit
Kushtet e pagesës:T / T, LC
Aftësia furnizimit:10000 copë në muaj
hetim