Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Seri prerëse veshësh, hundësh dhe flokësh

2
1
3
29
Prerëse elektrike për vetullat
Prerëse elektrike për vetullat
Prerëse elektrike për vetullat
Prerëse elektrike për vetullat

Prerëse elektrike për vetullat

hetim
Përshkrim

Dizajn me dy koka, tehe të rrumbullakosura, hiqni butësisht flokët e tepërt, thikën që tërhiqet, izolimin e sigurt, rruani vetëm flokët pa dëmtuar lëkurën; Butoni i lëshimit të mbajtësit të thikës, i lehtë për t’u hequr dhe pastruar kokën e thikës, i lehtë për t’u zëvendësuar, mund të shkurtojë vetullat, fytyrën, rrënjët e veshit, Vijën e flokëve, krahët, gishtat, viçat dhe flokët e tjerë tepër të hollë, në mënyrë që ju që jeni duke ndjekur përsosjen Bukuri natyrore. Isshtë e pajisur me një dizajn të sigurt, të bukur, elegant dhe të hollë si stilolaps. Lightshtë e lehtë, kompakte dhe e lehtë për tu mbajtur.
Ky produkt miraton një dizajn të rimbushur, i cili është i sigurt dhe praktik. kursim energjie

6

4

0210305153929

5

26

specifikimet
materialABS + çelik inox
Ngjyra E zezë dhe gri E bardhë dhe shampanjë e artë
Madhësia produkt (njësi:mm )132 * 15 * 13  
Pesha / copa e produktit21g                           
Madhësia e kutisë (njësia: mm)75 * 154 * 36         
Pesha (kuti + produkt)141g          
paketëkuti + flluskë + manual përdorimi
Sasia / kuti kartoni50pcs
Madhësia e kartonit (njësia: mm)405 * 330 * 260
CBM0.035
NW / GWNW: 7 kg GW: 8 kg          
Moq300 1000     3000     5000
Data e dorëzimit të fabrikës Ditë 35
Furnizimi me energji elektrike (Koha e karikimit, voltazhi, koha e përdorimit)koha tarifimit:2H      përdor kohën:> 1H      tension:DC3.7V USB  kabllo 
Vendi i origjinësKinë
Emri i markesBukuroshja e Peshkatarit
Kushtet e pagesësT / T, LC
Furnizimi Aftësia10000 copë në muaj
VërejtjeStock me logo
hetim