Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Seri prerëse veshësh, hundësh dhe flokësh

20
21
23
24
Prerësi i zonave me tel ngrohje
Prerësi i zonave me tel ngrohje
Prerësi i zonave me tel ngrohje
Prerësi i zonave me tel ngrohje

Prerësi i zonave me tel ngrohje

hetim
Përshkrim

1. Dizajni i krehës me dy shtresa, ndërsa kreh flokët, ndan telin e ngrohjes nga lëkura me një distancë prej rreth 0.7-1cm, duke riparuar flokët në mënyrë të sigurt dhe efektive
2. Temperatura e telit të ngrohjes është 200-300 ° C, e cila mund të digjet 5-10 qime në të njëjtën kohë.
3. Për shkak të strukturës fiziologjike, kur shkurtoni flokët që janë të vështira për t'u arritur, mund të instaloni një pasqyrë për përdorim sinkron. Pasqyra e ngulitur mund të kthehet lart, poshtë, majtas dhe djathtas 360 ° sipas dëshirës
4. Dizajni i dritës së vogël LED, drita e ulët ose ambienti i ndriçimit të dritës, ende mund të shkurtohet lehtësisht

7

19


specifikimet
materialKabllo ABS +
Ngjyra Rozë / bule liqen
Madhësia produkt (njësi:mm )16 * 2.5 * 2  
Pesha / copa e produktit40g    
Madhësia e kutisë (njësia: mm)10.1 * 3.8 * 18.5
Pesha (kuti + produkt)82g                       
paketëKuti kuti transparente me ngjyra dritare + plastike + manual përdorimi
Sasia / kuti kartoni80pcs
Madhësia e kartonit (njësia: mm)42.5 * 39 * 44
NW / GWNW: 6.77 kg GW: 7.73 kg
Moq300 1000 3000 5000
Data e dorëzimit të fabrikës Ditë 35
Furnizimi me energji elektrike (Koha e karikimit, voltazhi, koha e përdorimit)Furnizimi me energji elektrike: 2 bateri AA Koha e përdorimit të vazhdueshëm:> 2H
Vendi i origjinësKinë
Emri i markesBukuroshja e Peshkatarit
CertifikimNumri i patentës:201230588423.1
Kushtet e pagesësT / T, LC
Furnizimi Aftësia10000 copë në muaj
hetim