Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Pajisja e bukurisë për kujdesin për sytë

IMG_8864
2
7
IMG_1765
Masazhues për sytë EMS Microcurrent
Masazhues për sytë EMS Microcurrent
Masazhues për sytë EMS Microcurrent
Masazhues për sytë EMS Microcurrent

Masazhues për sytë EMS Microcurrent

hetim
Përshkrim

Tre stilet (Ngrohja me dridhje, Masazhi me dridhje, Fototerapia EMS)
Ndihmon në ngritjen e lëkurës dhe relaksimin e muskujve.
Rezistojini vijave të holla, rrathëve të zinj dhe syve të fryrë
Shtresa e fashës së ATB dhe SMAS stimulohet nga mikroryma EMS, fiton vitalitetin e muskujve dhe gjeneron kompakt të energjisë.

5

2-1. Ueb 副本

3

4

6

IMG_1766

specifikimet
Ngrohja 42 gradë C tension 3.7V             
Drite e kuqe :      620 + 20nm    
Rryma EMS: 30Pa        
Size:    160 * 30 * 19.5mm     
tarifimit:            2 orë përdorni një javë deri në dy javë             
Paketimi: 45 copë / kuti
hetim