Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Pajisja e bukurisë për kujdesin për sytë

4
5
1
6
Pajisja e Bukurisë së Syve
Pajisja e Bukurisë së Syve
Pajisja e Bukurisë së Syve
Pajisja e Bukurisë së Syve

Pajisja e Bukurisë së Syve

hetim
Përshkrim

Instrumenti i hollë dhe i hollë i bukurisë së syve mund të bartet me vete dhe mund të përdoret në çdo kohë, kudo. Isshtë ndezur nga një buton dhe është i lehtë për t’u përdorur. Në të njëjtën kohë, ai ka tre teknologji të termoterapisë, jonofozës dhe vibrimit me frekuencë të lartë dhe mund të rregullohet në përputhje me ndjeshmërinë e ndryshme të lëkurës. Mund të masazhojë sytë për të eleminuar lodhjen, për të hequr në mënyrë efektive rrathët e errët dhe për të futur shpejt kremin e syve dhe vajin e pastër për të nxitur sytë thithjen e lëndëve ushqyese, modeli oval mund të rrotullohet lirshëm për t'iu përshtatur kontureve të zonës së syve dhe të kujdeset për çdo pëllëmbë të syrit. zonë Imazhi i paraqitjes është modeli i vetëm në treg që është më i veçantë se forma tradicionale e stilolapsit.

specifikimet
materialÇelik inox ABS + 304 
Ngjyra Grey
Madhësia produkt (njësi:mm )80 50 * * 20MM
Pesha / copa e produktit156g
Madhësia e kutisë (njësia: mm)118 79 * * 45MM
paketëKuti + flluskë + manual përdorimi
Sasia / kuti kartoni100pcs
Madhësia e kartonit (njësia: mm)48 33 * * 35MM
CBM0.055
NW / GWGW:
Moq100     500    1000   
Data e dorëzimit të fabrikës 35days
Furnizimi me energji elektrike (Koha e karikimit, voltazhi, koha e përdorimit)USB kabllo
Vendi i origjinësKinë
Emri i markesBukuroshja e Peshkatarit
Kushtet e pagesësT / T, LC
Furnizimi Aftësia10000 copë në muaj
hetim