Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Pajisja e bukurisë për kujdesin për sytë

20210305143012
20210305143006
20210305142957
Masazhues RF për sytë
Masazhues RF për sytë
Masazhues RF për sytë

Masazhues RF për sytë

hetim
Përshkrim

Drita Blu + Vibrimi RF +: Masazhoni dhe relaksojeni lëkurën, qetëson lëkurën rreth syve, nxit thithjen e lëndëve ushqyese; Drita e Kuqe + Vibrimi RF +: Lehtësoni lodhjen, holloni qeskat e syve dhe rrathët e errët, aktivizoni vitalitetin e qelizave, rrisni elasticitetin e lëkurës dhe nxisni thithjen e kremit të syve;                      
Drita e Kuqe + Drita Blu + RF + Vibrimi: Trajtimi i dritës për lëkurën e syrit, frekuenca e lartë e radios me frekuencë të lartë arrin në mënyrë të barabartë dhe efikase shtresën e dermës së syrit, në mënyrë që lëkura e thellë të prodhojë ngrohtësi, duke nxitur kështu prodhimin e kolagjenit në sy lëkurës

11 副本 副本

20210305143226 副本

specifikimet
materialABS
Ngjyra e bardhë
Madhësia produkt (njësi:mm )122 * 23 * 19mm
Pesha / copa e produktit30.3g
Madhësia e kutisë (njësia: mm)80 58 * * 161MM
Pesha (kuti + produkt)177g
paketëKuti + flluskë + manual përdorimi
Sasia / kuti kartoni60
Madhësia e kartonit (njësia: mm)* 50.3 42 * 25.2cm
CBM0.053
NW / GWNW: 12.6KG GW
Moqpa moq
Data e dorëzimit të fabrikës 7-14days
Furnizimi me energji elektrike (Koha e karikimit, voltazhi, koha e përdorimit)USB kabllo
Vendi i origjinësKinë
Emri i markesBukuroshja e Peshkatarit
Kushtet e pagesësT / T, LC
Furnizimi Aftësia10000 copë në muaj
hetim