Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Seritë e pastra të fytyrës

C-16
C-16
C-16
C-16 皮 机
3in1 Aparate bukurie
3in1 Aparate bukurie
3in1 Aparate bukurie
3in1 Aparate bukurie

3in1 Aparate bukurie

hetim
Përshkrim

Kombinon heqësin e pikave të zeza, masazhin e bukurisë dhe masazherin e syve në një pajisje.
Funksionet: hiqni pikat e zeza, lëkurën e pastër të thellë, thelbin e importit, masazhin e syve.
304Celik i pandryshkshëm ndihmon pajisjen të ngjitet në lëkurë, promovon pastrim më të thellë.
Fytyra e Maskës së Fytyrës: 1 maskë + 1 aparat = 3 maska
42 gradë celsius masazh i syve ngrohës
13. webp

14specifikimet
Fuqia pa tel:1.5W
Tensioni i hyrjes:5V
Madhësia produkt
140.5 * 51.4 * 21.5 mm w 
Pesha e produktit:90G
Ngjyra:Pluhur i zi dhe i bardhë
Madhësia e paketës:* 15.5 5.5 * 7cm
Pesha e Pacakge:
250G
Paketimi:40 copë / kuti
hetim