Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Seritë e pastra të fytyrës

20210305090812
20210305090805
20210305090742
20210305090710
Mbartës i pikave të zeza me dritë blu
Mbartës i pikave të zeza me dritë blu
Mbartës i pikave të zeza me dritë blu
Mbartës i pikave të zeza me dritë blu

Mbartës i pikave të zeza me dritë blu

hetim
Përshkrim

1. Pastroni poret: Në mënyrë efektive largon pikat e zeza, papastërtitë, vajin, mbetjet e përbërjes nga poret;
2. Rinovimi i lëkurës: Shtreson qelizat e vdekura të lëkurës nga sipërfaqja e lëkurës për fytyrën më të re;
3.Firmimi i lëkurës: Shtrëngon lëkurën e lirshme, përmirëson rënien, zvogëlon vijat e holla dhe rrudhat;
4.Drita e bukurisë: Ndihmon për të qetësuar dhe qetësuar lëkurën, për tkurrjen e poreve për një pamje më të butë;
5. Bateria e fundit: Bateria 600mah mbështet përdorimin rreth 3 javë me një karikim të vetëm;
6.1-Dizajni Buotton: Thjeshton funksionimin dhe e bën pajisjen të përshtatshme për t’u përdorur;

20210305090750 副本

20210305090759 副本

specifikimet
materialABS
Ngjyra e bardhë
Madhësia produkt(njësi:mm )154 * 37 * 37mm
Pesha / copa e produktit121g
Madhësia e kutisë  (njësia: mm)180 * 100 * 50mm
paketëkuti + flluskë + manual përdorimi Aksesorë: Top sfungjer * 1 qese
Moq1K-5k
Data e dorëzimit të fabrikës Ditë 35
Furnizimi me energji elektrike (Koha e karikimit, voltazhi, koha e përdorimit)koha tarifimit:2.5H     përdor kohën:> 1.5H      tension:DC3.7V USB  kabllo 
Vendi i origjinësKinë
Emri i markesBukuroshja e Peshkatarit
Kushtet e pagesësT / T, LC
Furnizimi Aftësia10000 copë në muaj
hetim