Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Seritë e pastra të fytyrës

IMG_0651
IMG_0655
IMG_0660
IMG_0661
Mbartës i pikave të zeza me dritë blu
Mbartës i pikave të zeza me dritë blu
Mbartës i pikave të zeza me dritë blu
Mbartës i pikave të zeza me dritë blu

Mbartës i pikave të zeza me dritë blu

hetim
Përshkrim

1. Pastroni poret: Në mënyrë efektive largon pikat e zeza, papastërtitë, vajin, mbetjet e përbërjes nga poret.
2. Rinovimi i lëkurës: Shtreson qelizat e vdekura të lëkurës nga sipërfaqja e lëkurës për fytyrën më të re.
3.Firmimi i lëkurës: Shtrëngon lëkurën e lirshme, përmirëson uljen, zvogëlon vijat e holla dhe rrudhat.
4.Drita e bukurisë: Ndihmon për të qetësuar dhe qetësuar lëkurën, për tkurrjen e poreve për një pamje më të butë.
5. Bateria e fundit: Bateria 600mah mbështet përdorimin rreth 3 javë me një karikim të vetëm.
6.1-Dizajni Buotton: Thjeshton funksionimin dhe e bën pajisjen të përshtatshme për tu përdorur.

20210305112506 副本

BZ-0702D 1

BZ-0702D

IMG_0638

IMG_0645

specifikimet
materialABS
Ngjyra e bardhë
Madhësia produkt (njësi:mm )154 * 37 * 37mm
Pesha / copa e produktit121g
Madhësia e kutisë (njësia: mm)180 * 100 * 50mm
paketëKutia + flluska + manuali i përdorimit Aksesorë: Top sfungjer * 1 qese
Moq1K-5k
Data e dorëzimit të fabrikës Ditë 35
Furnizimi me energji elektrike (Koha e karikimit, voltazhi, koha e përdorimit)koha tarifimit:2.5H       përdor kohën:> 1.5H        tension:DC3.7V USB  kabllo 
Vendi i origjinësKinë
Emri i markesBukuroshja e Peshkatarit
Kushtet e pagesësT / T, LC
Furnizimi Aftësia10000 copë në muaj
hetim