Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Seritë e pastra të fytyrës

13
15
17
18.
Pak SPA për fytyrën
Pak SPA për fytyrën
Pak SPA për fytyrën
Pak SPA për fytyrën

Pak SPA për fytyrën

hetim
Përshkrim

1. Dizajni i papërshkueshëm nga uji: mund të përdoret në banjë dhe dush
2.4 në 1 furçë për pastrimin e fytyrës
  Koka e furçës me fibra
  Koka e butë bambu
  Koka e furçës silikoni
  Koka e masazhit rrotullues
3. Përdorni me lehtësi stilin rrotullues me 3 ingranazhe
 Rrotulloni majtas dhe djathtas siç dëshironi duke e shtypur butonin 3 sekonda për të ndërruar drejtimet

18

13

标题 -1

12

specifikimet
materialABS + PBT + Silic.
Ngjyra e gjelbër,e bardhë,rozë
Madhësia produkt (njësi:mm )157 * 42 * 42mm
Madhësia e kutisë (njësia: mm)* 20 10 * 8.5cm 
Pesha (kuti + produkt)330g
paketëkuti + flluskë + manual përdorimi
Sasia / kuti kartonicopë 48
Madhësia e kartonit (njësia: mm) * 61 42 * 36.5cm
CBM0.094
NW / GWNP GW: 17 kg
Moq100   500   1000   
Data e dorëzimit të fabrikës 35days
Furnizimi me energji elektrike (Koha e karikimit, voltazhi, koha e përdorimit)USB kabllo
Vendi i origjinësKinë
Emri i markesBukuroshja e Peshkatarit
Kushtet e pagesësT / T, LC
Furnizimi Aftësia10000 copë në muaj
hetim