Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Seritë e pastra të fytyrës

1
SKU 玫瑰 金
SKU 土豪 金
SKU
HomePërdorni pajisjen e bukurisë për pastrimin e flluskave
HomePërdorni pajisjen e bukurisë për pastrimin e flluskave
HomePërdorni pajisjen e bukurisë për pastrimin e flluskave
HomePërdorni pajisjen e bukurisë për pastrimin e flluskave

HomePërdorni pajisjen e bukurisë për pastrimin e flluskave

hetim
Përshkrim

Thithje e fortë, 3 nivele opsionale, sterilizim i dritës blu, pastrim vizual, 4 koka thithëse
Injeksion dhe hidratim oksigjeni, heqje e thellë e pikave të zeza, pastrim dhe hidratim 2 në 1 (sterilizimi i dritës blu, tkurrja e poreve)
Për të hequr aknet, yndyrat, shtresohem, pikat e zeza, marimangat e pluhurit dhe mbyllni poret
Flluskë në gjëndrat ushqyese të flokëve - mikro flluska të pastra në të njëjtën kohë, injeksion i lëndëve ushqyese, pastrim dhe mirëmbajtje në të njëjtën kohë, thyer fuqinë e forcës brutale thithje të thatë.

6

英文 整体 _16

01_07

2_08

3_09

4_11

5_13

6_14

英文 整体 _05

英文 整体 _10

英文 整体 _03

英文 整体 _15

英文 整体 _17

英文 整体 _02

specifikimet
Ngjyra:                Super ari, ari trëndafili, blu, rozë qershi, e bardhë  Transparenca                
Madhësia Produkt:      22 * 13 2 * 6.9cm          
Pesha e produktit:          450g                   
Madhësia e paketës:       450 * 280 * 225mm          
Ppesha e akcage:       573G               
Pe keqe:12 copë / kuti
hetim