Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Seritë e pastra të fytyrës

1r
3h
2
6
Furça Mini Pastruese e Fytyrës
Furça Mini Pastruese e Fytyrës
Furça Mini Pastruese e Fytyrës
Furça Mini Pastruese e Fytyrës

Furça Mini Pastruese e Fytyrës

hetim
Përshkrim

1. Paraqitja e butonit: E bën operacionin më të lehtë dhe më të shpejtë
2. Llojet e fijeve: të dizajnuara për të pastruar zona të ndryshme të fytyrës
3. Modat e Pastra: plotësoni nevoja të ndryshme të të gjitha llojeve të lëkurës
4. Madhësia Portable: Një shok i shkëlqyeshëm kur jeni në lëvizje
5. Trupi silikon: Materiali i shkallës së ushqimit nuk shkakton acarim
6. Karikimi i kontaktit: Lehtësi për tu karikuar me kontakt të thjeshtë
7. I papërshkueshëm nga uji: shkalla e papërshkueshme nga uji IPX 7 siguron përdorim të sigurt

标题 -1

specifikimet
materialABS + PC + Silicone
Ngjyra Portokalli Blu, Purple Pink(mund te personalizohet)
Madhësia produkt (njësi:mm )63 * 65 * 34mm
Madhësia e kutisë (njësia: mm)100 * 72 * 39mm
Pesha (kuti + produkt)60g
paketëkuti + manual përdorimi
Moq1k-5k
Data e dorëzimit të fabrikës Ditë 35
Furnizimi me energji elektrike (Koha e karikimit, voltazhi, koha e përdorimit)koha tarifimit:1.5H     përdor kohën:> 3.5H     tension:DC3.7V USB  kabllo 
Vendi i origjinësKinë
Emri i markesBukuroshja e Peshkatarit
Kushtet e pagesësT / T, LC
Furnizimi Aftësia10000 copë në muaj
hetim