Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Seritë e pastra të fytyrës

3
8
1
4
Pajisja për pastrimin e fytyrës nga silikoni
Pajisja për pastrimin e fytyrës nga silikoni
Pajisja për pastrimin e fytyrës nga silikoni
Pajisja për pastrimin e fytyrës nga silikoni

Pajisja për pastrimin e fytyrës nga silikoni

hetim
Përshkrim

7800RPM me dridhje me frekuencë të lartë masazhoni lëkurën, hiqni vajin e lëkurës, papastërtitë dhe kozmetikën e mbetur; butësisht shtresohem;
Shtrëngoni lëkurën dhe nxisni thithjen pasuese të kujdesit të lëkurës; përshtatet në mënyrë të përkryer në fytyrë; pastroni butësisht dhe plotësisht; xhel i butë silicë, ndjesi delikate dhe e butë e duarve, pa acarim të lëkurës

specifikimet
materialABS + Silicone
Ngjyra rozë
Madhësia produkt(njësi:mm )120 * 66 * 40mm
Pesha / copa e produktit156g
Pesha (kuti + produkt)172g
paketëkuti + flluskë + manual përdorimi
Sasia / kuti kartoni50pcs
Madhësia e kartonit (njësia: mm)405 * 330 * 260
CBM0.035
NW / GWNW: 7 kg GW: 8 kg          
Moq300 1000   3000    5000
Data e dorëzimit të fabrikës Ditë 35
Furnizimi me energji elektrike (Koha e karikimit, voltazhi, koha e përdorimit)koha tarifimit:2H    përdor kohën:> 1H     tension:DC3.7V USB  kabllo
Vendi i origjinësKinë
Emri i markesBukuroshja e Peshkatarit
Kushtet e pagesësT / T, LC
Furnizimi Aftësia10000 copë në muaj
VërejtjeStock me logo
hetim