Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Seritë e pastra të fytyrës

1
4
5
7
Manuali i përdorimit të pastruesit të lëkurës UItrasonic
Manuali i përdorimit të pastruesit të lëkurës UItrasonic
Manuali i përdorimit të pastruesit të lëkurës UItrasonic
Manuali i përdorimit të pastruesit të lëkurës UItrasonic

Manuali i përdorimit të pastruesit të lëkurës UItrasonic

hetim
Përshkrim

1. Lëkura e pastrimit të thellë, e bëjnë lëkurën të shëndetshme dhe të bukur. Mbajeni lëkurën dhe aplikuesin për 45 gradë, kjo metodë operacioni mund të përshpejtojë shkallën e metabolizmit të qelizave të lëkurës, në mënyrë që qelizat e plakjes dhe vriation të parregullt të derdhen. Korneumi i lëkurës së jashtme, rirregulloni
2. Importi i të ushqyerit, duke aktivizuar lëkurën
Përdorimi i dridhjeve tejzanor dhe parimi i ngrohtë nxisin qarkullimin e gjakut, përshpejtojnë kullimin limfatik. Ekstraktoni toksinat dhe hiqni qelizat e plakura, shmangni akumulimin e tepërt të shtresës, qelizave të kornemës, Ultratingulli mund të bëjë që lëkura të thithë ujin shpejt dhe të rrit depërtueshmërinë e qelizave, lëkurën lagështuese, lëkura mund të thithë plotësisht lëndët ushqyese, të ndryshojë dhe përmirësojë tonin e lëkurës, të heqë lëkurën të errët dhe ta ndriçojë lëkurën
3. Masazh përgjimi, eliminoni rrudhat

specifikimet
materialSondë prej çeliku inox ABS + 304
Ngjyra e bardhë
Madhësia produkt(njësi:mm )180 * 52 * 24mm
Pesha / copa e produktit97.6g
Madhësia e kutisë (njësia: mm)220 * 95 * 40mm 
paketëkuti + flluskë + manual përdorimi
Sasia / kuti kartoni50PCS
Madhësia e kartonit (njësia: mm)* 41.5 25 * 26.8cm
CBM0.028
Moqpa moq
Data e dorëzimit të fabrikës 7-14days
Furnizimi me energji elektrike (Koha e karikimit, voltazhi, koha e përdorimit)USB kabllo
Vendi i origjinësKinë
Emri i markesBukuroshja e Peshkatarit
Kushtet e pagesës:T / T, LC
Aftësia furnizimit:10000 copë në muaj
hetim