Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Spërkatës për mjegullën e fytyrës & avullore

7
20210305103736
20210305103740
_20210305103744
Nano mjegull spërkatësi
Nano mjegull spërkatësi
Nano mjegull spërkatësi
Nano mjegull spërkatësi

Nano mjegull spërkatësi

hetim
Përshkrim

Rezervuari i ujit 20ML është kompakt dhe i përshtatshëm, duke rimbushur ujin në çdo kohë dhe kudo, pa përbërje.
Atomizimi ultra i imët 5CM nuk përmban pika uji, duke lejuar lëkurën të shijojë një festë hidratuese dhe grimcat e imëta të mjegullës depërtojnë në lëkurë.

specifikimet
materialABS
Ngjyra e bardhë
Madhësia produkt (njësi:mm )32 * 100MM
Pesha / copa e produktit42g
Madhësia e kutisë (njësia: mm)35 * 31 * 144mm
Pesha (kuti + produkt)57.3g
paketëkuti + flluskë + manual përdorimi
Sasia / kuti kartoni100 PCS
Madhësia e kartonit (njësia: mm)36.8 30.6 * * 18CM
CBM0.02
NW / GWNW: 5.7 kg GW
MoqMOQ 1000
Data e dorëzimit të fabrikës 35days

furnizimi me energji elektrike

(Koha e karikimit, voltazhi, koha e përdorimit)
USB kabllo
Vendi i origjinësKinë
Emri i markesBukuroshja e Peshkatarit
Kushtet e pagesësT / T, LC
Furnizimi Aftësia10000 copë në muaj
hetim