Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Spërkatës për mjegullën e fytyrës & avullore

IMG_8632
IMG_1792
IMG_0913
IMG_1808
Testimi i lëkurës Nano Mist Sprayer
Testimi i lëkurës Nano Mist Sprayer
Testimi i lëkurës Nano Mist Sprayer
Testimi i lëkurës Nano Mist Sprayer

Testimi i lëkurës Nano Mist Sprayer

hetim
Përshkrim

Uji i lëngshëm nxirret si molekula uji nanometër i atomuar përmes spërkatësës së mesit dhe shpejt depërton përmes poreve në indet e thella të lëkurës.
Spërkatësi i mjegullës mund të zbulojë përqindjen e ujit dhe vajit të lëkurës suaj në çdo kohë (kuroni lëkurën duke iu referuar lëkurës së duhur)
Mund të përdoret gjithashtu si një nën-karikues usb. Shfaqja e ekranit HasHD, 240 rimbushjet dhe jeta e baterisë. Spërkatësi i mjegullës është i lirë të mbushë ujë, qumësht, toner, çaj.

specifikimet
Madhësia Produkt:154 * 46 * 39mm
Pesha:109.3g
Madhësia e paketës:* 19.1 4.6 * 3.7cm
Paketimi:150 sasi në një kuti kartoni
hetim