Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Sporte pa dhimbje dhe seri për heqjen e Melaninës

2
1
3
5
Rrotull mikro-gjilpërë
Rrotull mikro-gjilpërë
Rrotull mikro-gjilpërë
Rrotull mikro-gjilpërë

Rrotull mikro-gjilpërë

hetim
Përshkrim

Parimi: 540 mikrodredha gjithsej, të rregulluara ngushtë, të buta dhe elastike, më pak dhimbje, të përshtatshme për përdorim në shtëpi
Forma e ingranazhit, lëkura thith më shumë lëndë ushqyese
Qendra e rulit mund të hapë 540 pore në të njëjtën kohë. Mbulon lëkurën në mënyrë të barabartë dhe ka më pak kohë operacioni.
Aktivizoni qelizat, përmirësoni tonin e lëkurës, vijat e holla të hollë të fytyrës, shenjat e lëmuara të shtatzënisë, thithin poret.

10. webp

7. webp

9. webp

8. webp

specifikimet
madhësia:65 * 40 * 30mm
paketim:100 copë / kuti
Sasia minimale e porosisë8(2)7.5(100-199)6.5(200)
hetim