Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Sporte pa dhimbje dhe seri për heqjen e Melaninës

主 图
主 图
皮秒 笔 新 - 主 图 -05
皮秒 笔 新 - 主 图 -06
Penë lazer Picosecond
Penë lazer Picosecond
Penë lazer Picosecond
Penë lazer Picosecond

Penë lazer Picosecond

hetim
Përshkrim

Funksioni: Heqja e dhëmbëve pa dhimbje
Nëntë frekuenca mund të rregullohen, zgjebe e shpejtë (melanina e karbonizuar)
Pika e shitjes së produktit: energji e qëndrueshme, më pak melaninë përmes dekompozimit të ngrohjes në molekula më të vogla

新 皮秒 笔 _01

新 皮秒 笔 _02

新 皮秒 笔 _03

新 皮秒 笔 _04

新 皮秒 笔 _05

新 皮秒 笔 _06

新 皮秒 笔 _07

新 皮秒 笔 _08

新 皮秒 笔 _09

新 皮秒 笔 _10

specifikimet
materiali:                            ABS material për mbrojtjen e mjedisit                            
Voltage:                    110-220V                     
Power:                              7.5V                                
Pesha:                      0.2Kg                        
Frekuenca:                       50-60HZ                       
Size:                    * 20 3.5 * 3.5cm                     
Madhësia e paketës:              * 23 13 * 6cm                
Pesha e produktit:           0.38Kg               
Paketimi: 40 copë / kuti
hetim