Të gjitha kategoritë
EN

home>PRODUKTE>Sporte pa dhimbje dhe seri për heqjen e Melaninës

7
1
3
5
Stilolaps profesional për heqjen e nishaneve
Stilolaps profesional për heqjen e nishaneve
Stilolaps profesional për heqjen e nishaneve
Stilolaps profesional për heqjen e nishaneve

Stilolaps profesional për heqjen e nishaneve

hetim
Përshkrim

Product Feature

1. Miraton teknologjinë e Gjermanisë në parimin e kthimit të shkarkimit të menjëhershëm të tensionit në nxehtësi të jonit elektrik për karbonizim. Mund të fshijë me shpejtësi pigmentin e lëkurës pa dhimbje dhe gjakderdhje
2. Gjashtë nivele për zgjedhjen për të përmbushur nevoja të ndryshme
3. Projektim i karikimit pa tela, duke punuar vazhdimisht 5 orë pa dhimbje dhe gjakderdhje.
4. Ekran me ekran LED, i lehtë për t’u lexuar.
5. Vie me qendër të vëmendjes, më miqësor për përdoruesit.
6. Përpunimi i electroplating UV, i guximshëm dhe i qëndrueshëm për t'u përdorur
7. Mbrojtja nga mbingarkesa, siguria në përdorim

specifikimet
materialGjilpërë çeliku ABS +
Ngjyra e bardhë
Madhësia produkt(njësi:mm )175 * 28mm
Pesha / copa e produktit78g
Madhësia e kutisë (njësia: mm)194 * 124 * 35mm
Pesha (kuti + produkt)225g
paketëkuti + sfungjer + kabëll manual i karikimit të përdoruesit * 1 gjilpërë e hollë * 10
Konfigurimi i aksesorëvegjilpërë e trashë * 3 mbajtëse wireless për karikim * 1
Moq1K-5k
Data e dorëzimit të fabrikës Ditë 35
Furnizimi me energji elektrike (Koha e karikimit, voltazhi, koha e përdorimit)koha tarifimit:10H           përdor kohën:> 1H         tension:DC3.7V USB  kabllo 
Vendi i origjinësKinë
Emri i markesBukuroshja e Peshkatarit
Kushtet e pagesësT / T, LC
Furnizimi Aftësia10000 copë në muaj
hetim